Усі бонуси кешбеку на прикладі Монобанку

Monobank

Доставка карты в любое место и время, удобное клиенту. Льготный период до 62 дней!


ПЕРВЫЙ КРЕДИТ

ДО 100000 ₴

ПЕРВЫЙ ПРОЦЕНТ

0% на весь льготный период

Возраст

от 18 лет

За півтора роки існування цей банк вже встиг видати 1,2 мільйони кредитних карток. В лютому 2020 року він отримав почесне звання «Народного» банку, а його співзасновник Олег Гороховський став переможцем в номінації «Банкір року» по версії FinAwards 2020. Monobank став справжнім фінансовим феноменом! І однією з причин, чому цей банк без відділень став улюбленцем українців, став саме кешбек. У цій статті ми розвіємо сумніви тих, хто побоюється користуватися кешбеком, і покажемо, як можна зекономити, роблячи покупки.

Що таке кешбек?

Кешбек – це повернення частини витрачених грошей від кожної покупки. Принцип роботи кешбеку простий: банк є партнером конкретних магазинів та сервісів, і за кожну покупку, оплачену карткою банку, магазин виплачує визначений відсоток від суми покупки. Певну частину цих коштів (до 90%) банк повертає на рахунок клієнта. Майте на увазі, що якщо ви зробили покупку, а потім повернули її до магазину, то кешбек на неї не зарахується.

З точки зору закону кешбек вважається прибутком, тому з суми, поверненої за покупки, автоматично відраховуються 19,5% податку на користь держави.

Зазвичай суми повернених коштів можуть видатися незначними, але в довгостроковій перспективі і з парою хитрощів можна повернути і до ста тисяч гривень!

Умови кешбеку від Monobank

Наразі лише А-Банк може конкурувати з Моно рівнем відсотків по кешбеку, а до створення Зеленої картки А-Банку Моно був лідером серед усіх українських банків з 20% суми, яку можна повернути за покупки.

Скільки можна повернути зараз?

  • Авто і АЗС (4 и 2%)
  • Краса і медицина (7 і 3%)
  • Продукти (4 і 2%)
  • Одяг та взуття (5 і 2%)
  • Кафе та ресторани (3 і 2%)
  • Кіно та книги (20 і 12%)

Перша цифра – кешбек від покупок, зроблених по кредитним коштам, а друга – по власним.

 Як це працює?

Щоразу як ви розплачуєтеся кредитную карткою, на кешбек-рахунок миттєво надходить відсоток від витраченої суми. Ці гроші можна вивести на основний рахунок, коли сума буде не менше ста гривень. Ліміт виводу повернених грошей – 500 гривень на місяць.

Щомісяця ви можете обрати до 2 категорій покупок, на які буде нараховуватися кешбек.

Що робити, якщо кешбек не перерахувався автоматично після покупки?

Моно славетний своєю оперативною техпідтримкою! Звертайтеся до представників банку, і вони з’ясують, чому виникла проблема і допоможуть її вирішити.

Чи повернуть кошти за покупку в кредит?

На жаль, на товари, придбані в кредит, кешбек не роблять

Коли нараховується кешбек?

Автоматично, одразу після оплати.

Це платна послуга?

Ні, реєстрація в сервісі та користування послугою є безкоштовним.

Чи повернуть кошти за покупку в розстрочку?

Залежить від категорії товарів, але зазвичай повертають.

Чому не зробити знижку замість кешбеку?

Справа в тому, що зазвичай знижки мають сезонний характер, а кешбек працює постійно. Окрім того, навіть якщо ви будете покупати товари зі знижкою, то на них також буде нараховуватися кешбек.

Порада від досвічених «кешбекерів»

Звичайно, дві категорії кешбеку на товари – це мало. Однак, якщо  ваша сім’я складається більше ніж з однієї людини, то кожному члену родини можна зробити таку картку і обрати різні категорії для повернення коштів. Так можна заробляти майже на всіх покупках!

Наскільки це вигідно? Податок на кешбек від клієнтів Монобанку приніс державі більш ніж 165 мільйонів гривень. І це тільки 19,5% від суми, яку повернули собі українці за покупки!  

Бонус! Кешбек карантин-style

Кешбек Карантин від Монобанку
Креатив від monobanking.com.ua

З початком карантину в Моно ввели нову категорію кешбеку – «Карантин».  Вона пропонує 20% повернених коштів за покупки, зроблені в PlayStation Store, Xbox | Microsoft Store, Netflix, MEGOGO, Pornhub, Brazzers, AppStore та Google Play.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *